talent

V sobotu sa tanečná skupina z Nitrianskeho kraja zúčastnila na semifinálových kolách poľskej televíznej show Mam Talent! (Poľsko má talent). Spolu s ďalšími siedmimi účastníkmi vystúpili v takmer dvojhodinovom živom vysielaní.

Zábavný priemysel je veľmi náročný, vedia o tom svoje aj v tanečnej skupine. „Bolo to náročné. V stredu sme cestovali do Varšavy, vo štvrtok na obed už natáčali dokrútky. V piatok sme absolvovali náročnú generálku, taktiež sme skúšali celú sobotu a večer nás čakal živý prenos. Napriek tomu sme si to všetko užili. Boli nás podporiť naši rodičia, priateľky, ale aj Slováci žijúci v Poľsku. Dokonca sme natáčali video materiál na Slovenskom inštitúte vo Varšave, kde sme spoznali super ľudí,“ vyjadrili sa.

Slovenskí tanečníci predviedli v semifinále skvelú show s tematikou kradnutia pergamenu. Porotcovia súťaže sa na ich adresu vyjadrovali pochvalne. Vystúpenie skupiny prirovnali k jedným z najlepších tanečných vystúpení a chceli chalanov vidieť vo finále, diváci však rozhodli inak.

Vystúpenie Phantoms Crew nestačilo na postup do finále, kde z ôsmich účinkujúcich postupovali do finále iba dvaja. „Najskôr nás to zamrzelo, ale už teraz to vnímame inak. Toto nás len naštartovalo a isto budú ľudia o nás počuť,“ vyjadrila sa tanečná skupina.

Video

 

PHANTOMS CREW You TubePHANTOMS CREW facebook Copyright © 2014 PHANTOMS CREW Powered by BestUniverse.sk