12467992 10204249124903240 429703004 n

Tanečníci z Mane sa rozhodli skúsiť šťastie v šou Mam Talent!, ktorá je poľskou verziou svetoznámeho televízneho formátu Got Talent. Hoci sa na Slovensku v súčasnosti koná šou Česko Slovensko má talent veľmi ich nelákala a dali prednosť zahraničiu.

„Láka nás vycestovať do iných krajín, skúsiť zapôsobiť na televíznych divákov, spoznať novú kultúru a jazyk,“ vyjadrila sa tanečná skupina.

Šou, ktorú vysiela televízia JOJ, sa zúčastnili už v roku 2010 ako semifinalisti a Poľsko im tiež nie je neznáme. V roku 2013 úspešne reprezentovali seba a Slovensko v tanečnej televíznej show Got To Dance: Tylko Taniec, kde sa taktiež prebojovali až do semifinálových kôl (top 27 účastníkov) vysielaných naživo.

V show Mam Talent! si získali poľské publikum, ktoré im počas divadelného kastingu darovalo standing-ovation. Od porotcov – Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrola – zožali slová chvály.

Pochvaľoval si najmä tanečník a choreograf Agustin, ktorý okomentoval vystúpenie tanečníkov takto: „Skvelá energia, veľmi dobrá choreografia a vytancovali ste každý beat v hudbe. A to bolo super!“ Porota im zariadila postup do ďalšieho kola, keď ich vystúpenie ohodnotila verdiktom trikrát ÁNO.

Po odvysielaní ich vystúpenia sa tanečníkom z Phantoms Crew dostalo aj veľa pozitívnych ohlasov zo strany verejnosti. „Veľa ľudí sa začalo pridávať na našu fanpage na Facebooku, písali nám správy, komentovali fotky. Naše vystúpenie komentovali slovami ako napríklad: Musíte to vyhrať! Mali ste dostať zlatý bzučiak! Majstrovstvo a podobne. Veľmi nás to teší a sme milo prekvapení, nečakali sme takú vlnu pozitívnych ohlasov, keďže nie sme v rodnej krajine. Ďakujeme.“

Phantoms Crew sa vďaka porote a diváckym ohlasom podarilo prebojovať až do semifinále šou, v ktorom sa stretne 40 najlepších z tohto roku v piatich semifinálových kolách. Skupina sa teraz pripravuje na svoj semifinálový živý vstup vo Varšave, ktorý sa bude vysielať 14. novembra 2015 na televíznej stanici TVN.

Tanečnej skupine môžete vyjadriť svoje sympatie a podporiť ju na jej oficiálnej facebookovej stránke.

12436140 10204249125703260 1626224083 n

PHANTOMS CREW You TubePHANTOMS CREW facebook Copyright © 2014 PHANTOMS CREW Powered by BestUniverse.sk