MG 3747

Tanečná skupina Phantoms Crew, zložená z piatich mladých chalanov, sa rozhodla požiadať o pomoc širokú verejnosť. Zaujímavé a originálne video dokumentujúce ich históriu zavesila na portál HitHit.cz  s prosbou o finančnú pomoc v ďalšom realizovaní ich cieľov a snov.

talent

V sobotu sa tanečná skupina z Nitrianskeho kraja zúčastnila na semifinálových kolách poľskej televíznej show Mam Talent! (Poľsko má talent). Spolu s ďalšími siedmimi účastníkmi vystúpili v takmer dvojhodinovom živom vysielaní.

12467992 10204249124903240 429703004 n

Tanečníci z Mane sa rozhodli skúsiť šťastie v šou Mam Talent!, ktorá je poľskou verziou svetoznámeho televízneho formátu Got Talent. Hoci sa na Slovensku v súčasnosti koná šou Česko Slovensko má talent veľmi ich nelákala a dali prednosť zahraničiu.

World-of-Dance-Phantoms-Crew-639x360

Tanečná skupina Phantoms Crew, ktorá pôsobí v Nitre a v okolí, bola vybraná a pozvaná na prestížnu svetovú súťaž do Berlína. Podujatie organizovala organizácia World of Dance, ktorá posobí v Amerike a každoročne organizuje kvalifikačné kolá po celom svete, ktorých sa zúčastňujú tanečné skupiny za účelom postupu na svetové finále, ktoré sa tento rok koná v Los Angeles.

tabor latky

4. ročník letnej akadémie PHANTOMS CREW DANCE ACADEMY, zaži s nami kopec zábavy, tanca, súťažení, battlov a všetko čo súvisí s letom a s tancom!

PHANTOMS CREW You TubePHANTOMS CREW facebook Copyright © 2014 PHANTOMS CREW Powered by BestUniverse.sk