Karol Rusnak

Meno a priezvisko:

Karol Rusňák

Dátum narodenia:

12.5.1988

Bydlisko:

 Veľký Ďur / Slovensko

Tanečný štýl:

 bboying, RnB, newstyle
   

Inšpirácia:

 Každý slušný človek, ktorý je oporou svojmu okoliu a vzorom pre svojich priateľov

O mne:

 Normálny chalan s nenormálnymi snami.

 

 

youtube

  

facebook

 

 Môj život v detstve bol pomerne pestrý. Keďže pochádzam z rodiny, ktorej pomery boli vždy veľmi skromné a náročné, tak aj môj prístup k danej situácii sa často menil. Túlal som sa s rôznymi skupinami ľudí, ktorí robili od pouličného biznisu až po kulturistiku. V mojich 12rokoch som si po prvý raz privoňal k posilňovni- bolo to miesto, kde sa aj napriek rôznym názorom vedeli zísť aj ľudia, ktorí sa nemali moc v láske a zdieľať rovnaké pocity a lásku k tomuto športu. O 3 roky neskôr, v mojich 15tich som sa dostal u kamaráta na internete k prvému videu a bol to Red Bull BC ONE 2004. Keď som to video videl, bol som rozčarovaný natoľko, že v tom momente som bol absolútne rozhodnutý akou cestou sa chcem v mojom živote vydať! 
  

Od roku 2004 som začal trénovať sám na ulici, doma na dvore – proste kde to len šlo. Trénoval som keď pršalo/snežilo a trénoval som aj vtedy, keď susedia a okoloidúci šli a mali nemiestne pripomienky a pohľady. V roku 2006 som založil tanečnú skupinu FOR FREE, ktorá sa po roku rozpadla. Rok 2007 som prežil v posilňovni a na tréningoch na dvore. V roku 2008 som sa pridal do novovzniknutej tanečnej skupiny PHANTOMS CREW. V tejto skupine pôsobím už 6. rok a považujem to za jedno z najlepších rozhodnutí môjho života. Počas týchto rokov som naučil mojich bratov zo skupiny ako prežiť aj tie najťažšie životné strasti a naučil som ich, že keď niečo chceš, choď si proste pre to! Na oplátku ma moji bratia naučili a ukázali mi, čo je to rodina ,dôvera a láska, za čo som im veľmi vďačný!

Počas týchto rokov som sa stihol zúčastniť stoviek vystúpení, akcii a získali sme mnohé ocenenia ako sú:

Majstrovstvá Európy 2010-1miesto
Majstrovstvá Sveta 2013-2miesto - Poreč- Chorvátsko
Majstrovstvá Cesko-Slovenska-2miesto


A mnohé ocenenia na battloch a iných tanečných akciách. Za najväčšie úspechy považujem: Semifinále show Česko Slovensko Má Talent 2010, TOP 20 choreografii na svete – DanceStar Night 2012 – Chorvátsko, Got To Dance: Tylko Taniec 2013 v Poľsku, kde sme sa dostali ako prvá slovenská tanečná skupina vôbec a dostali sme sa až do veľkého semifinále. Taktiež pracujem s mojou skupinou na rôznych projektoch ako sú: tanečné workshopy so známymi osobnosťami, tanečné sústredenia pre deti a mládež ako aj tanečné workshopy na letných táboroch. Sám sa zúčastňujem na rôznych podujatiach v zahraničí (Rakúsko,Nemecko,Veľka Británia) , kde z času na čas pôsobím ako model, tanečník a animátor. Za sebou mám už spoluprácu na videoklipoch a koncertoch so známymi osobnosťami slovenského hudobného priemyslu ako sú: Suvereno, Majk Spirit, Nela Pocisková ,DJ Antoine, Soňa Skoncová a mnoho ďalších. 

Keď si to zhrnieme pracujem na sebe či už v posilňovni alebo na tanečných tréningoch viac ako 13rokov a nemenil by som!!

 

 

PHANTOMS CREW You TubePHANTOMS CREW facebook Copyright © 2014 PHANTOMS CREW Powered by BestUniverse.sk